Meklēt

Likumīgi

Intelektuālais īpašums

Visi materiāli šajā mājas lapā ir  Walmark intelektuālais īpašums . Šos materiālus nedrīkst kopēt vai reproducēt, saglabāt, ciktāl tas vajadzīgs, lai apskatītu to pašu on-line. Neskatoties uz iepriekš minēto Jūs varat izdrukāt pilnīgu lappusi no šīs mājas lapā, lai lietotu izdrukas jūsu personīgai lietošanai.

Saites uz mājas lapa

Ja vēlaties sniegt saiti uz tīmekļa vietni, tai ir jābūt mājas lapā.

Informācijas precizitāte šajā mājas lapā

Mēs izmantosim visus iespējamos saprātīgos resursus, lai nodrošinātu, ka saturs šajā mājas lapā ir precīzs un aktuāls, bet neuzņemamies nekādu atbildību par jebkādām prasībām vai zaudējumiem, kas radušies no paļaušanās uz saturu mājas lapā. Mēs paturam tiesības mainīt produkta specifikācijas jebkurā laikā.

Ko mēs darām ar informāciju, kuru jūs sniedzat mums

Walmark rūpējas par jūsu privātumu. Walmark neievāks nekādu personiski identificējošu informāciju par jums (piemēram, jūsu vārdu, adresi, tālruņa numuru vai e-pasta adresi, "personas dati"), ja vien Jūs nesniedzat to mums brīvprātīgi. Ja jūs nevēlaties ,ka tiek ievākti  jūsu personas datiem, lūdzu, neiesniedziet tos.

Veicināšanas pasākumi

Ja jūs piedalīsieties konkursā, vai kādā citā veicināšanas aktivitātē, tad mēs varam izmantot Personas datus, ko sniedzat, lai atvieglotu šīs programmas.

Saites uz ārējām tīmekļa vietnēm

Mūsu mājas lapa var saturēt arī saites uz citām Walmark mājas lapām, citām saistītām mājas lapām vai sociālo mediju mājas lapām. Kad jūs noklikšķiniet uz šādu saiti, uz kādu no šīm tīmekļa vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm mājas lapām ir sava datu konfidencialitātes politika, un ka mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību vai saistības par šīm tīmekļa vietnēm. Lūdzu, pārbaudiet savu privātuma politiku, pirms jūs sniedzat jebkādus personas datus šajās tīmekļa vietnēs.

Informācijas vākšana un izmantošana

Informācija, kuru mēs automātiski savācam un uzglabājam log failos  jūsu datorā, ir jūsu interneta protokola (IP) adrese, pārlūkprogrammas veids un valodas iestatījumi, operētājsistēma, interneta pakalpojumu sniedzēja (IPS) un datuma / laika zīmogs. Mēs izmantojam šo informāciju, lai efektīvāk pārvaldītu mūsu vietni, uzzinātu vairāk par mūsu apmeklētāju uzvedību  mūsu vietnē, analizētu tendences un apkopotu demogrāfiskos datus par saviem lietotājiem kopumā. Apkopotā informācija var tikt izmantota mūsu mārketinga un reklāmas pakalpojumiem un komunikācijai. Ja mēs izmantojam ne- personas datus, kopā ar personas datiem, šī informācija tiek uzskatīta par personas datiem, kamēr tā paliek kopā.

Sīkdatņu lietošana

Walmark mājas lapa var tikt izmantotas "sīkdatnes" un citas tehnoloģijas, piemēram, tīmekļa etiķete un pikseļu tagi."Sīkdatne" ir tikai teksta virknes informācija, kuru mēs nosūtām uz sīkdatnes pārlūku jūsu datora cietajā diskā,  no mūsu web servera. Tas ļauj mūsu mājas lapai atcerēties, kas jūs esat, kad tiek izveidots  savienojums starp tīmekļa serveri un interneta pārlūku. Galvenais sīkdatnes mērķis ir identificēt lietotājus un ļauj mūsu tīmekļa serverim iepazīstināt jūs ar pielāgotām interneta mājas lapām, kas padara jūsu pieredzi apmeklējot Walmark mājas lapas vairāk personīgu un labāk  atbilstošu jūsu individuālajām vajadzībām. Walmark un mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai atcerētos, personisko informāciju, kad jūs izmantojat mūsu mājas lapu, lietojumprogrammas un tiešsaistes pakalpojumus. Tas, piemēram, atceroties informāciju, ko sniedzāt agrāk tīmekļa vietnē.

Sīkdatņu iespējošana un atspējošana

Jums ir iespēja pieņemt vai noraidīt sīkdatnes, mainot iestatījumus jūsu interneta pārlūkprogrammā. Lūdzu, skatiet pārlūkprogrammas instrukcijas vai apmeklējiet  mājas lapu About Cookies , lai uzzinātu vairāk par to, kā mainīt jūsu pārlūka uzstādījumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas iespējas Walmark mājas lapā nebūs pieejamas, kad sīkdatnes būs neaktīvas.

 

ATPAKAĻ UZ SĀKUMU